Hakkımızda

2001 yılından günümüze , saç problemi yaşayan bütün müşterilerini, hayalindeki görünüm ve saçlarla buluşturmayı amaç edinen HD Saçlandırma Merkezi olarak, Karadeniz Bölgesi 'nin İlk ve En Tecrübeli firmasıyız.

Durmanın gerilemek olduğunun bilincinde olan HD Saçlandırma Merkezi, kuruluşundan günümüze, saç sorunları ve çözümleri ile ilgili dünyadaki her türlü gelişmeyi an ve an takip ederek ürün ve hizmet anlamında bilgi ve donanımını sürekli güncel tutmaktadır.


HD Saçlandırma Merkezi olarak müşterilerimize, etkisi kanıtlanmış,bütün dünyada kabul görmüş,başarı oranı en üst düzeyde  yöntemleri sunmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Başarımızın en önemli temel taşlarından biride müşterilerimizin bize olan güvenidir. Bu güne kadar yüzlerce mutlu müşterimizin bize olan güveninin  yüklemiş olduğu sorumluluk,işimizi  her zaman çok daha iyi yapmamızı sağlamıştır.

 

Saçsızlığın getirmiş olduğu psikolojik ve fiziki sorunların giderilmesi, tekrar istediğiniz saçlı halinize kavuşmak ile mümkündür. Burada bize düşen görev, arzu ettiğiniz saçlara nasıl kavuşabileceğiniz hakkında size danışmanlık yapmak ve arzu ederseniz bu yolda sizinle birlikte yürümektir.