• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/hdsacsorunlarimerkezi/?fref=ts
  • 17 YILLIK TECRÜBE
  • 2001 YILINDAN BU GÜNE KARADENİZ BÖLGESİ SEKTÖR LİDERİ
  • HAYAL ETTİĞİNİZ SAÇLARA SADECE 1 GÜNDE KAVUŞTURUYORUZ
  • HAYATA KÜSMEYİN. GÜLÜMSEYİN...
  • HASTALIK GİBİ ÖZEL İHTİYAÇ DURUMLARINDA EKSTRA FABRİKA İNDİRİMLERİ
  • PERUK DEĞİL %100 DOĞAL %100 İNSAN SAÇI
  • İYİ GÖRÜNMENİN YAŞI YOK. VE HİÇ BİR ŞEY İÇİN GEÇ KALMADINIZ
  • PEKİ SİZ ...
  • SAÇLARINIZI EN SON NE ZAMAN TARADINIZ ?
  • HATIRLATALIM. SAÇSIZLIK KADERİNİZ DEĞİL;
  • SEÇİMİNİZDİR
  • 17 YILDIR ÇÖZÜMÜN MERKEZİ
  • SİZDE HER SABAH AYNI SORUNA BAKMAKTAN SIKILMADINIZ MI?
  • BAYAN SAÇ SORUNLARINA ÖZEL ÇÖZÜMLER
  • TECRÜBEMİZE O KADAR GÜVENİYORUZ Kİ; HER KOŞULDA MEMNUNİYET GARANTİ. BEĞENMEZSENİZ PARANIZ KOŞULSUZ İADE
  • ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ İÇİN HEMEN RANDEVU ALIN
  • SAÇ SORUNLARINIZ İÇİN Bİ NUMARAMIZ VAR
  • 0 362 431 31 33
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 16° 14°
Site Haritası

40 Soru 40 Cevap


1.Protez Saç Nedir?

   Protez saç saçsız olan veya istenilen saç yoğunluğuna sahip olmayan bölgenin kısmen veya tamamen istenilen özelliklere göre kişiye özel olarak hazırlanan kozmetik bir materyaldir.
    En kaliteli doğal saçlardan en iyi işçilikle üretilen ve kişiye özel tasarlanan saçlar uzman kişilerce uygulanmalıdır. Bu sayede kimse tarafından anlaşılması mümkün olmamaktadır.
   Aksi takdirde piyasadan imkansız fiyatlarla amacı sadece para kazanmak olan kişi veya firmalardan alınan saçlar kişilerde, zaman ve para kayıplarının yanında psikolojik sorunlarada yol açmaktadır.

2. Kimler Protez Saç Yaptırabilir ?

   Protez saç uygulamasını mevcut saçının yoğunluğundan ve şeklinden memnun olmayan herkes yaptırabilir.Tamamen güvenilirliği test edilmiş onaylı insan cildiyle tam anlamı ile uyumlu, kozmetik sınırlar içerisinde uygulanan bu yöntem sayesinde %100 doğal görünümlü saçlara sahip olabilir, sosyal hayatınızdan herhangibir kısıtlama yapmaksızın kullanabilirsiniz. Kadın,erkek,çocuk,genç,yaşlı herkes tarafından güvenle kullanılabilir.

3.Protez Saç Belli Olur Mu?

   Protez saçlar uzman kişilerce kişiye özel olarak hazırlanarak(saç yapısı,ölçüsü,şekli yönü,kalınlık ve yağ dereceleri vb). yapılır, kaliteden taviz verilmez ve saç bakım zamanlarına gereken özen gösterilirse anlaşılması mümkün değildir.

4.Protez Saç Kaşıntı Yapar Mı?

   Kullanılan Protez Saçın zemini bu konuda çok önemlidir. Piyasada dolaşan ucuz ürünlerde, üstün körü zeminlerde,uygun olmayan bant ve yapıştırıcıların kullanımı ile hazırlanmış saçlar, kalın alt yapıları ile hem rahatsız edici bir hissedilebilirlik hemde dışarıdan bakıldığında anlaşılabilirlik yaratırken cildiniz içinde geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilmektedir.
    Cildinize ve saç yapınıza özel hazırlanmış Kaliteli Protez Saçlarda ise yalnızca ilk bir hafta alışma sürecidir. Bu dönemde rahatsız edici boyutlarda olmamakla beraber, çok nadir olarak kaşıntı gözlenebilmektedir. Daha sonrasında kaşıntı olmayacaktır.
   Kaşıntı şikayetlerinin diğer sebepleri ise protez saçı gerektiği gibi yıkayamamak, uygun kozmetik ürünlerin kullanılmaması veya kullanım sürelerinin aşılması olabilir.   
   Aşırı kaşınmalarda kullanıcılara tavsiyemiz yaşınan bölgeyi sacınıza zarar vermeden kaşımak için parmağınızın ucuyla orta sert vuruşlar yaparak bölgeyi rahatlatmalarıdır.
   Bu yönde şikayeti olan kullanıcılar protez saç yaptırdıkları merkezlerde veya bizimle iletişim kurarak daha detaylı bilgi ve yardım alabilirler.

5. Protez Saç Bakımı Nasıl Yapılır?
   
   Protez saç bakımı hemen hemen şu anki hayatınızdaki kuaför ihtiyacınıza denk gelir.
Yani ayda bir kuaföre giden bir kişi yine ayda bir protez saç bakımı yaptırabilir.
   Mevsim şartları,kullanıcının sosyal hayatı ve fiziki aktivitelerinin yanı sıra saç şekillendirmede kullanılan kozmetik ürünlerde protez saç bakımı sürelerini değiştirebilir.
   Bu bakımlarda kişinin gerekli ise saç traşı yapılır. Protez saçın gerekli temizlik ve bakımları(yıkama,boyama,düzeltme ve siterilizasyon vb.)kafa derisi detoksu (kafa derisi arındırma) bakımı yapılır. Bu işlem özellikle yağlı ve aşırı terleyen ciltler için mutlaka uygulanması gereken bir işlemdir.Aksi takdirde protezin hem bakım süresi kısalacak hemde doğallığını yitiren protezin ömrü kısalarak çok erken sürelerde değişimi gerekecektir.

6.Protez Saç Bantları

   Protez saç bantları cilt tipine,protez saç yapısına ve kullanım sürenize göre protez saçınızı başınıza sabitleyen dermotolojik çift taraflı bantlardır.Gerekli testleri yapılmış cilde uyumlu bantların cildinize herhangibir zararı yoktur. Her iki zemin üzerindede gerekli hazırlıkları yapılmadan kullanılmaları protez saç bantlarının ve saçın ömrünü kısaltabilir.
   Cildinize uygulamadan önce gerekli cilt bakımı işlemlerinin yanı sıra protez bakım işlemlerinin yapılması gerekir. Farklı amaçlar için üretilmiş olan bantları protez saçınız için kullanmayınız.
    Dünyanın en büyük protez saç bant üreticisi  WALKER TAPE 'dir.
HD Saç Sorunları Merkezi olarak , protez saç ürünlerimizde taviz vermediğimiz kalite anlayışımızı yardımcı ürünlerlerdede sürdürmekteyiz. Amerika'da bulunan bu şirket, tüm dünyaya protez saç bandı üreten en iyi firmadır. Sizde protezinizde kullanılan bantları buradan karşılaştırabilirsiniz.

7.Protez Saç Temizleyici Ürünler

   Protez saçınızın bakımı ve temizliği için saç yapısına uygun şampuan ve yumuşatıcı ürünlerin yanı sıra dezenfekte işlemleri için ise kullanılan cleaner,alcol gibi çözücüler bulunmaktadır. Aynı ürünler cilt temizliği ve derinin arındırma işlemleri için de kullanılabilmektedir. Cilt temiziği, yapışkan kalıntılarını arındırmak,cildi rahatlatmak ve yağlı ciltleri bant uygulamasına hazırlamak için uygulanmaktadır.

8.Protez Saç Kullanımında Abdest Alınabiliyor Mu?

   Protez saçlar çeşitli zemin özelliklerine sahiptir. Genellikle hava ve su geçirgenliği olan protez saçlar tercih edilsede piyasada geçirgenliği bulunmayan zeminlere sahip protez saçlarda bulunabilmektedir.
   Konu ile ilgili bir çok yorum yapılmasına karşılık, hava ve su geçirgenliğine sahip ürünlerde abdest alınması konusunda herhangibir problem yoktur.
    Ek olarak uygulanan medikal bantlar banyo esnasında su ile temas ettiklerinde, kendi içlerinde büzülür ve su geçirgenliği sağlarlar. Banyo sonunda fön makinası ile saçınızı kuruttuğunuzda ise tekrar eski durumlarına geçerler.
    Eğer durum bu şekilde olmasaydı,tıpkı yara bandı yapıştırılan derinin bir kaç gün sonra deride buruşmuş bir durum oluşturması gibi hava ve su almayan cilt reaksiyonu olan  ''Ciltte Buruşma'' gibi bir sorun ortaya çıkardı.Ve bakımlarda bant çıkarıldığında bu durum gözlenebilirdi.Uygun materyaller kullanılan Protez Saçların bakımlarında ise böyle bir durum kesinlikle olmamaktadır.

9.Protez Saç Dışarıdan Bakıldığında Belli Olur Mu ?

   Protez saç yaptıracağınız merkezden bu konu hakkında garanti isteyin. Kaliteli protezler işin ehli  profesyonel eller ile birleştiğinde asla anlaşılamaz. İşlem sırasında fikrine ve zevkine günendiğiniz birini yanınızda bulundurmakda içinizi rahatlatabilir.       Diğer yandan bakım süresinin uzatılması, kişinin protez saçına şekil verememesi veya uygun kozmetik ürünleri kullanmaması durumunda saç doğallığını kaybederek anlaşılır duruma gelecektir.
   Sadece saçsız alanını kapatmak için saç yaptırmayı düşünüyor şekil ve bakıma önem vermiyorsanız protez saç yaptırmayı bir kere daha düşünün.
   İyi görünmek ve verim almak için mutlaka özen göstermeniz gerekli.

10.Protez Saç Boyanır mı?

   Protez saçlarınızın rengi kendi saçlarınızda olduğu gibi zaman içerisinde çevresel faktörlerede bağlı olarak  değişime uğrayabilir. Bu normaldir. Bakım esnasında kullanım sonucu oluşabilecek ton ve renk kayıpları saçınıza uyum sağlayacak şekilde boyanarak doğal görünüm yeniden sağlanmaktadır.Bakıma özen gösterdiğiniz sürece sorun yaşamazsınız.
   Protez saç bakımına gidemiyorsanız evinizde kendiniz uygun olan saç renginde boyama yapabilirsiniz. Konu ile ilgili lütfen merkezinize danışın.

11.Protez Saç Başımdan Çıkarmı?
   
   Potez saçınızı havuzda,denizde,top oynarken,spor yaparken ve gün içinde bütün sosyal aktivitelerinizi yaparken güvenle kullanabilirsiniz.
    Bakım kurallarına uyduğunuz sürece protez saçınız isteğinizin dışında başınızdan çıkmaz.İsterseniz isteğiniz ile bile çıkmayacak sadece bakım merkezinde çıkarılabilecek şekilde bile montaj yapılabilir.

12.Protez Saç Fiyatı Ne Kadar?

   Tamamen sizin protez saç için ayıracağınız bütçeyle alakalı.Günümüz şartlarında her bütçeye uygun protez saç bulmak ve almak mümkün. Ancak %100 doğal görünüme sahip bir protez saçı çok ucuza alamanız mümkün değildir. Çeşitli internet sitelerinde 400 tl gibi rakamlardan başlayan fiyatlarla alınan protez saçlardan, 1000$ lık bir protez saçın konfor ve görüntüsünü beklemek pek mantıklı olmaz. Cep telefonu piyasası gibi düşünün. İhtiyaç ve bütçenize uygun olanı almak mümkün. Burada dikkat edilmesi gereken verdiğiniz paranın karşılığını alabilmek.
    Protez saçlarınız doğal görünüyor,anlaşılmıyor,size kullanım zorluğu yaşatmadan yaşam standartlarınızı kötü yönde etkilemiyor ise bakımlarını zamanında ve uygun ürünlerle konusunda uzman isimlere yaptırdığınız sürece verdiğiniz paranın karşılığını sonuna kadar almanız mümkün.

13.Protez Saç Şikayet
  
      Protez saçlar hakkında oldukça fazla şikayet olduğu bir gerçek. Ancak bir genelleme yapacak olursak ihtiyaçları karşılayan Protez Saç  kullanıcılarının geneli memnundur.
      Şikayet sebeblerinin başında doğal olamayan protez saç,protez saç bantlarının erimesi,kaşıntı,protez saçların dökülmesi gibi başlıca konu başlıkları vardır.
      Maalesef birçok sektörde olduğu gibi ,kendini öven,en iyi kendisinin yaptığını savunan,kalitesiz ürün ve hizmetler ile sektörün adına leke süren  diğer bütün firma ve ürünleri karalamaya çalışan merkezlerde bir hayli fazladır.
   Bu tür yerlerden uzak durun. Çok uygun fiyata protez saç almayın.Bu saçların size vereceği maddi ve manevi zarar kesinlikle çok daha fazla olacaktır. Satıcıdan protez saçı teslim alacağınız gün için iade garantisi isteyin.
   Bu garantiyi verebilen firma ürününün kalitesine inanıyor ve hizmetinin arkasında duruyor demektir ki; böyle firmalar neredeyse bir elin parmağını geçmiyor. İyi olmayan protez saç o gün kendini belli eder.Baş yapınızla ve kendi saçlarınızla bütünlük sağlamaz.Aksi durumda saçı teslim almayarak geri verip veremeyeceğinizi sorun.    Bazen kişiler çok uygun fiyata çok kaliteli ürünler bekliyorlar burada samimi olmak gerekli.

14.Protez Saç Bakımı Zor Mu?

   Protez saç bakımı yerinde yapılırsa hiç bir zorluğu yoktur.Bakım süreleri hemen hemen kuaförünüzde geçirdiğiniz süre ile aynıdır.
   Seyahat veya acil durumlarda kullanıcılar saç merkezlerinden temin edecekleri bakım ürünleri ile kendi bakımlarını kendileri yapabilmektedir.Tabiki bir kaç defa bakımın nasıl yapıldığını görmeleri bakım personelinden bilgi almaları,ayrıca yeterli el becerisine sahip olunmasıda oldukça önemlidir.
   Bizim tavsiyemiz zorunlu olmadıkça bakımları kullanıcıların yapmaması yönünde olacaktır.Çünkü merkezlerde uzayan saçlarınızın kesiminden protezinizin boyasına,dezenfektesinden fönüne kadar bütün hizmetler tam anlamıyla verildiği takdirde, hem saçınız uzun ömürlü olacak, hemde ilk günkü doğallığında kalmaya devam edecektir.

15.Protez Saç Nasıl Yıkanır?

   Saçlarınızı istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz. Protez saçlarda yağlanma sorunu olmayacağından kirlenmesi çevresel faktörlere bağlıdır.
   Ancak çok terleyen veya yağlı bir cilt yapınız var ise hergün çok sıcak su kullanmadan yıkayabilirsiniz. Saçlar aynı yöne doğru, sert hareketlerden kaçınılarak ve masaj yaparak yıkanmalı,şaçları birbirine karıştırmamaya olabildiğince özen gösterilmelidir.    Kurulama aşamasında ise ,öncelikle havlu ile bastırarak fazla su alınmalı,orta ısıdaki fön makinası ile kurutma işlemi tamamlanmalıdır.
    Tararken saçların birbirine dolanmış olduğunu görürseniz saç merkezinizden temin edeceğiniz çözücüler sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.Yıkama sonrası ilk tarama için geniş aralıklı bir tarak kullanmak saçınıza zarar vermeyeceği gibi hızlıca bir şekillendirmeye imkan sağlayacaktır.Saç kremleri kozmetik değerleri gereği yumuşatıcı ürünler olduğundan protezlerde bulunan düğümleride yumuşatarak açılmalarına ve saçınızın erken dökülmesine neden olabilmektedir.

 16.Protez Saçın Ömrü Ne Kadar?

   Tamamen kişilerin kullanım alışkanlıkları ile ilgili bir durumdur.
    Bakım zamanları geciktirilmeden merkezlerde orjinal yardımdı elemanlarla bakımları yapılan kaliteli, iyi bir protez kullanıcınında aynı özeni göstermesi durumunda 1 ila 3 yıl kadar kullanılabilmektedir.

17.Protez Saç Zararlı Mı?

   Bu güne kadar Protez Saçların kulanıcılar üzerinde bilinen herhangibir zararıyla karşılaşılmamıştır. Cildi aşırı tepki veren bazı kişilerde geçici alerjik reaksiyonlara sebeb olmasına karşın ,doğru ürünler kullanılırsa hiç bir zararı yoktur.

18.Protez Saç Şampuanı
   
   Protez Saçlar için ayrı bir şampuan kullanımına gerek yoktur. Kendi şampuanınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak yukarıdada belirttiğimiz gibi şampuanınızın kremli olmasını veya ayrıca saç kremi kullanımını tavsiye etmiyoruz. Şampuan seçiminde saç analizinize bakılarak kullanmanız gereken şampuan bilgisini saç merkezinizden alabilirsiniz.

19.Protez Saç Likit Yapıştırıcısı

   Bazı durumlarda merkezlerde kullanılan bir üründür. Daha güçlü bir tutunma için gerekebilir. Ancak bu tür yapıştırıcılar özenle seçilmelidir. Likit yapıştırıcı bakım için olmazsa olmaz bir ürün değildir. Uygun cilt bakımı ve kaliteli yan ürünler ile ile zaten tutuşu arttırılacaktır.

20.Protez Saç Bayan

   Protez saç bayanlar içinde bir can simidi niteliğinde ve çok idealdir.Doğallığı ile istenilen uzunlukta, sıklıkta ve renkte göz alıcı saçlara, korkmadan ve hayatınızı kısıtlamadan kavuşabilirsiniz. Saçlarınızı istediğiniz gibi boyatabilir,fön çektirebilirsiniz.

21.Protez Saç Erkek

   Erkeklerin olmazsa olmazı diyebiliriz. Birde doğru adreste protez saç yaptırırsanız vazgeçemezsiniz. Evet gerçekten vazgeçmeniz mümkün olmayacaktır. Çünki hayatınıza katığı artılar özgüveniniz artacak,kendinizi görünce mutlu olacak insanlarla iletişiminiz bile değişecektir. Protez saç kullanıcıları genelde zor karar verirler. Bunun en önemli nedenlerinden biriside yakın çevrelerinden çekinmeleridir. Ancak kişinin kendine ve çevresinin kişiye karşı görünüşünden dolayı alışma süreci çok kısa sürecek ve o andan itibaren saçsız haline bir daha asla dönmek istemeyecektir.

22.Protez Saç Çocuk

   Çocuklar için çok gerekli olmayan durumlar dışında önermiyoruz. Öncelikle psikolojik destekle bu sorun aşılmaya çalışılmalı. Her ne kadar doğal görünüm sağlanabilsede çocuklar, bir yetişkin gibi saçlarına gerekli davranışı sergileyemeyebilir. Bu durum aile bütçesine de ekstra yük getirebilir.
    Öncelikle prikolojik anlamda bir uzman desteği ile durum değerlendirilmelidir.Eğer çok gerekli görülürse tabiki bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Aileler çocukları istemediği takdirde bu işlemi ertelesinler.Yetişkinlerde olduğu gibi çocuklardada sağlık açısından herhangibir  zararı yoktur.

23.Protez Saç Sipariş Süresi

   Özel siparşler 6 ila 8 haftadır. Ekstra özelliklerle süre 2,5 aya kadar uzayabilir. Acil durumlar için önceden hazırlanmış saçlar (ölçüsü, saç yapısı, saç rengi, saç karakteri ve yönü bire bir tutması koşulu ile) çok kısa sürede temin edilebilir. Fabrikanın kendisi için ürettiği hazır sipariş yerine firmanın kendisi için üretim yaptırdığı özel siparişler tercih edilebilir.

24.Protez Saç Rahatsız Eder Mi?

   İlk kullanımda kendinize gerek görüntünüz, gerekse fiziki oluşum açısından kısa süreli alışma zamanı verin.Size özel yapılan kaliteli Protez Saç rahatsızlık vermeyecektir.

25.Protez Saç Tamir
  
   Protez saçların kullanım ve zamanla doğru orantılı olarak zemininde oluşan deformelerin yanı sıra seyrekleşen bölgelerin sıkılaştırma işlemleride yapılabilmektedir. Saçlarınızda zaman içerisinde,kaza veya kullanıma bağlı yıpranma olur ise size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

26.Protez Saç Düşermi?

   Protez Saç yapısı gereği eğilme ile rüzgarda veya birisinin çekmesi ile başınızdan düşecek veya çıkabilecek basit bir malzeme değildir.

27.Protez Saç Kullanan Ünlüler Kimler?

   Bütün müşterilerimizde olduğu gibi özel hayatın gizliliği ana prensibimizdir. Bu nedenle bu isimleri buradan paylaşmayı doğru bulmuyorum.
   Ekranlarda beğenerek izlediğiniz genç yaşlı, yerli yabancı her alanda bir çok ünlü bu sistemi kullanmaktadır.
   Ancak dışarıdan bakıldığında anlama şansı olmadığından anlaşılması mümkn değildir.Saçsız kalmayı tercih eden ünlü sayısı ise oldukça azdır.Sizlerinde günlük hayatınızda karşılaştığınız bir çok insan Protez uygulaması kullanmakta olmasına karşın sizlerin bunu anlama şansı oldukça azdır.

28.Protez saç malzemeleri nelerdir?

  Protez sabitleyici bantlar,temizleyici cleaner dezenfekte için alkol karışan saçlarınızı açmak için  mavi su adı ile bilinen sıvıdan yararlanılabilir. Sizde istediğiniz kozmetiği kullanabilirsiniz. Acil durumlar için Protezinizi başınıza sabitleyen ve temizlik amaçlı ihtiyacınız olan ürünleri elinizde bulundurmanızı tavsiye ederim.

29.Protez Saç Nasıl Boyanır?

   Boya işlemi bilgi ve tecrübe gerektirir. Bazı modellerde ara renk beyazlaştırma geçiş rengi gibi uygulamalar yapılması gerekebilmektedir. Sizin için önemi büyük olan saçınızı boyamadan önce saç merkezinize danışın.

30.Protez Saç Modelleri

   Protez Saç ilk kullanımda isterseniz başınızın arkasından bile bağlayabileceğiniz uzunluklarda olabilmektedir. Kullanıcının isteği ile yüz şekline en uygun model birleştirilerek kısaltma işlemi yapılır. Size uygun tarz kesimi yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz modeli verebilirsiniz.

31.Protez Saç Özellikleri Nelerdir?

   Tercih edilen zemine ve kişiden kişiye farklılıklar göstermektedir. Size uygun saç özellikleri belirlemek amacı ile saç kalıbınız çıkarılır, yumuşaklık,sıklık,tel kalınlığı,saç dalgası ve rengi özellikleri belirlenir.Zar tabakalı bir zemin üzerine aynı karakterdeki saçlar işlenir.

32.Protez Saç Rengi

   Saçlarınızdan alınan örnek veya belirlenen örnek üzerinden protez saçınız yapılır. Ezbere alınan saçlar asla aynı doğallığı veremezler. Çünki bizlerin olduğu gibi saçlarımızında kendine has karakterleri yapıları vardır.
   Bu bi anlamda beyaz ayakkabınız ile siyah ayakkabınızı aynı anda giymek gibidir. İçerisinde varsa beyazlık yoğunluğu ayarlanır.Fark edilemez.

33.Protez Saç Yapıştırıcıları

   Saç ve cilt yapınıza en uygun ürün tarafımızdan belirlenir. Sadece cilde dost ürünler kullanılır.

34.Protez Saç Temizleme

   Protez saçlarınızı sadece uygun ürünlerle temizleyin.Kalitesiz ve uygun olmayan içerik protezinize zarar verecektir.

35.Protez Saç Kullanımı

   Protez saçlarınızı tüm şartlarda güvenle kullanabilirsiniz.Havuz,deniz,çalışılan zor şartlar kullanıma engel değildir. Baret,şapka takabilirsiniz.Kısacası kendi saçlarınızla yapabildiğiniz birçok faaliyeti Protez saçınızla yapabilirsiniz. Bir istisna olarak çok aşırı terlemeye neden olan işdalları ve spor dallarında bulunan kullanıcılar için uygun olmayabilir.Bu durumlara çözüm olarak spor esnasında protez çıkarılabilir ve daha sonra tekrar takılabilir.

36.Protez Saç Çözücü

   Başınızdan çıkarırken kullanılan çözücü ile temizlik için kullanılan farklıdır. Özen gösteriniz.

37.Protez Saç Yapımı
   
   Tamamen yurt dışı üretimdir. Ülkemizde işçilik maliyeti yüksek ve alt yapı olmadığı için el işçiliği ile yurt dışında fabrikalarda yapılır. Her fabrikanın kalite sınıfı vardır. Firmamız %100 memnuniyet için kalite sınıfı en üst seviyede bulunan fabrika ile çalışmaktadır.Verdiğimiz geri iade garantiside buradan gelmektedir.
    Saç karakterleri kabaca 3 ana gruba ayrılmaktadır. Avrupa, Asya ve Hint saç grupları. Bizlerin saç yapısına en uygun olanı Avrupa insan saçlarıdır. Diğer grupların saçları genel olarak bizlere uygun değildir.
   Uygun fiyat ile alınıp faiş kar oranları ile satılan saçları istisna olarak kabul edersek aldığınız saçın fiyatıda size yapıldığı grup hakkında bilgi verebilmektedir.Uygulama gerçekleştiğinde fön boya ve çeşitli şekillendiricilerle bu durumu kapatmak isteyen firmalar olabiliyor bir süre sonra kullanıcı belli olduğunu söylesede saç artık geri alınmıyor.
   Parantez içinde hem paranız hem zamanınız hemde görünüşünüz ile rezil olmamak için video veya resimlere aldanmayın yada yalandan yazılmış teşekkur ve forum yazılarına kanmayın.İyi araştırın.Her zaman yüz yüze görüşmeyi tercih edin.Güvenmediğiniz kişi ve kurumlardan uzak durun.
   Bir ürünün ucuz yada pahalı olması sizin için tam anlamı ile uygun olduğu anlamına gelmez. Bunu anlamanın sadece ve sadece tek bir yolu vardır.Saçınız size uygulanır doğallığını beğenirseniz tamamdır. Beğenmezseniz paranız iade edilebilmelidir.Büyük mutluluğunuzu büyük pişmanlığa çevirmemek size bağlı.Firmamız gibi bu garantiyi verebilen firmalar ile iletişim kurulmalıdır.


38.Protez Saç Caiz Mi?

  Yukarıdada açıklamaya çalıştığımız gibi bir sakıncası bulunmuyor. Bir çok müşterimiz gerek diyanet işlerinden gerekse güvendiği farklı yerlerden olumlu cevap almış ve yaptırmaya karar vermiştir.Sizde ilgili din adamlarına danışabilirsiniz.

39.Protez Saç Uygulaması Nasıl Yapılır?

   Daha önceden ölçüsü alınmış alana acısız bir şekilde özel ürünlerle sabitlenir ve kesimi yapılır.Fön çekilebilir,jöle ,sprey kullanılabilir.

40.Başlangıçta Kaç Adet Protez Sipariş Etmeliyim?

   Başlangıçta 1 adet protez sipariş edebilirsiniz. İlerleyen dönemlerde daha uzun ömürlü ve sürekli kullanım ve bakım için harcanan sürenin azaltılması adına 1 adet daha sipariş vererek bakım randevunuza geldiğinizde sizdeki protez çıkarılır saç kesim işleminiz yapılır saçınız yıkanır ve hemen akabindesiz gelmeden boyası temizliği ve bant işlemleri yapılmış protez başınıza uygulanır.Böylelikle hem bakım süreniz yarı yarıya düşecek hemde Protez saçlarınız daha az yıpranarak çok daha uzun ömürlü olacaktır.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.27735.2985
Euro6.02466.0488
Saat
Takvim